Společnost


SMART TRADING COMPANY s.r.o.

Jsme společnost zabývající se výrobou mechanických komponentů pomocí CNC technologií, především z plechových polotovarů (oceli, aluzinku, slitin hliníku, nerezové oceli, pozinkovaného plechu, pásové a tabulové mědi a lexanu. Stali jsme se spolehlivým a uznávaným dodavatelem pro zahraniční a tuzemské partnery v oblasti strojírenské výroby. Nabízíme kvalitní a flexibilní dodávky výrobků a služeb od prototypů přes malé, střední a velkoobjemové zakázky.

Velkou předností SMART TRADING COMPANY s.r.o. je možnost pokrytí celého procesu výroby, a to od zpracování návrhu a technické dokumentace s 3D vizualizací až po kompletní výrobu dílů či montáž celých soustav s následnou expedicí s využitím nejen vlastního vozového parku. Svým zákazníkům jsme schopni zajistit 100% servis v co nejkratším možném termínu, přičemž se v maximální možné míře snažíme vyhovět všem jejich požadavkům.

Zajišťujeme rovněž komplexní ověřené služby od projektové dokumentace a 3D vizualizace přes zámečnické práce, montáž, práškové lakování, mokré lakování, sítotisk, balení až po dopravu. Technologie používané v naší společnosti jsou synonyma pro současný stav moderní techniky a kvality.

Vyráběné produkty v naší společnosti jsou převážně vyráběny z tenkých tabulových plechů a plastů. Komponenty bývají součástí elektronických zařízení pro energetiku obnovitelných zdrojů (fotovoltaika, větrné elektrárny), dále jsou tyto prvky součástí sestav pro telekomunikace a elektroniku (outdoor/ indoor). Mezi další naše produkty patří např. reklamní aplikace, průmyslové regálové systémy, měděné položky a další.

Průmyslový park se rozkládá na ploše přibližně 18 000 m2. V areálu společnosti SMART TRADING COMPANY s.r.o. společně působí i další společnosti Smart painting s.r.o. a Smart Heating Technology s.r.o. Situování jednotlivých společností (tzv. pod jednou střechou) přináší vyšší efektivitu výroby a odráží se v ceně finálních výrobků.

     

 

 

Kontakt

icon phone Tel.: +420 596 247 391
icon email E-mail: info@smarttrading.cz